YOKO

Yoko

YOKO je zdravý nápoj založený výlučne na prírodných zložkách, ktoré nielen pomáhajú zlepšovať vašu náladu, ale sú predovšetkým prospešné pre telo s čistiacimi a omladzujúcimi účinkami. YOKO je elixír života, ktorý vám umožní zostať v prítomnom okamihu a potom pokračovať s čerstvou energiou. YOKO sú tri prvky: pramenitá voda, Matcha a nerafinovaný trstinový cukor. Nič viac, nič menej. Na základe tradičného receptu, ktorý nie je potrebné vylepšovať. YOKO je dokonalý svojou jednoduchosťou. YOKO má všetko, čo potrebujete.

KOKA MATE

KOKA MATE - Limcha.sk

Počas cesty dvoch kamarátov Juliana a Tima  po Južnej Amerikye si Julian všimol, že populárny „Mate de Coca“ sa v mnohých krajinách pije a uctieva už tisíce rokov. To im vnuklo myšlienku uviesť tento unikátny produkt na trh aj v Nemecku. A Limcha vám ho teraz prináša na Slovensko. Koka Mate je prvý kokový čaj na svete ako nealkoholický nápoj. Chuť peruánskych listov koky doplnená čiernym čajom a maté. Prirodzene bez prísad.
Aby sme spotrebiteľovi predstavili novú chuť „Mate de Coca“, rozhodli sme sa pre zmes troch druhov čaju. Čierny čaj, čaj maté a čaj z koky.

SEICHA MATCHA

Seicha

Perlivé limonády s typickou chuťou zeleného čaju Matcha v perfektnej rovnováhe s osviežujúcim grapefruitom, limetkou alebo yuzu so zázvorom. Najznámejšia aminokyselina v čaji Matcha je L-thein. Jej účinky súvisia s upokojením organizmu, navodením stavu relaxácie bez nežiaduceho pocitu ospalosti a potlačením stresu. SEICHA vznikla spojením slov „SEI“ a „CHA“. Slovo „SEI“ v japončine znamená čistotu a opisuje vlastnosti nášho produktu, jeho čistotu a nefalšovanosť účinkov žiarivého zeleného čaju Matcha. „CHA“ predstavuje spojenie obsahu. V našom prípade s čajom Matcha.

CLUB MATE

Club-Mate

Vyskúšajte Club-Mate. Otestujte jedinečnú zmes trieslovín z materskej rastliny Yerba a nakopnite sa prírodným kofeínom. Budete ohromení a rýchlo pocítite, akú príťažlivosť so sebou tento úžasný nápoj prináša. Club-Mate presviedča nielen svojim nízkym obsahom kalórií, ale aj svojimi vlastnosťami. Je vegánsky, vegetariánsky, bez laktózy, bez lepku a bez alkoholu. Bez kompromisov. Či už je ľadovo chladený alebo servírovaný pri izbovej teplote, Club-Mate je jedinečne odlišný, stimulujúci a aktivujúci. Yerba pôsobí na nervový systém ako stimulant, čo pocítite už po prvej vypitej tretinke.

WOSTOK

Wostok

Pred niekoľkými rokmi, počas cestovania po krajinách bývalého Sovietskeho zväzu, narazil Joris, holandský kreatívec, ktorý žije a pracuje v Berlíne, na staré, extravagantné receptúry limonád s geniálne bláznivými ingredienciami. Vtedy si uvedomil, že ich musí vrátiť medzi ľudí. A tak vznikol Wostok. Wostok je svedomito plnený do sklenených fliaš v sodovkárňach bývalej NSR a distribuovaný medzi smädné obyvateľstvo.

Reči sú zbytočné. Ochutnaj! Pochopíš.